Gelecek Etkinlik:
6. Antalya Deri Fuarı "17-20 Mayıs 2020 08:00 - 20:00 Antalya / Türkiye"
6. Antalya Leather and Fur Fashion "17-20 May 2020 at 08:00 - 20:00 on Antalya / Turkey"
6. Анталия Кожа и меха "17-20 может 2020 08:00 - 20:00 Анталия / Турция"

Katılım Koşulları

ANTALYA LEATHER & FUR FASHİON SHOW

Fuar, yurt dışından 600 aktif toptan alıcıyı, uçak ve transfer giderlerini karşılayarak  MARİTİME PİNE BEACH RESORT OTEL BELEK’ te 5 gece her şey dahil modelde ağırlamaktadır.

KATILIM KOŞULLARI

 1. Organizasyona katılan firmalar eşit büyüklükte stantlarla katılacaklardır.

Standlar katılım bedeline dahildir.

 1. Stand büyüklükleri her firma için 40 m2 dir. Salon olanakları ölçüsünde sınırlı sayıda 48 m2 ve 56 m2 standlar da mevcuttur.
 2. Tüm standlar yüksek standartta 8X8 maxima modüler standart malzeme kullanılarak inşa edilecektir. Başka tür stand kullanılamaz
 3. Fuara deri ve kürk konfeksiyon üreticisi firmalar katılabilir. Yan sanayi ve aksesuar firmalarının katılım talebi kabul edilmez. Rezervasyonlarda üretimine ara vermemiş olan firmalara öncelik tanınır..
 4. Organizasyona katılan firmalar satın alma potansiyeli ve cirosu yüksek 10 toptan alıcı müşterisini davet etme hakkına sahiptir. Eksik kaldığı hallerde kontenjanı bir başka firma kullanabilir.
 5. Katılımcılar kontenjanlarını aşamaz. Katılımcılara ayrılan kontenjandan daha fazla sayıda müşterinin davet edilmesi durumunda bu davetlilerin ulaşım ve konaklama giderini davet eden katılımcı öder.
 6. Davetliler yanlarında bir kişi daha getirebilirler. Davet edilen her müşteriye 2 kişilik uçak bileti ve 1 double oda hakkı tanınır.
 7. İki kişilik double odada kalmak şartıyla 0-6 yaş 1 çocuk ücretsizdir, 2. çocuk ücretlendirilir.
 8. Kişinin ulaşım ve konaklama giderini organizasyon ödemez. 3. Kişinin davet edilmesi durumunda 3. Kişinin uçak ve konaklama bedeli peşin ödenir. Ödeme yapılmadan rezervasyon yapılmaz.
 9. Tüm uçuşlar gurup uçuşu olacaktır. Gurup uçuşları dışında rezervasyon yapılmaz.
 10. Fuar programı dışına çıkan uçuşlar ve konaklamalar kabul edilmez. Böyle durumlarda ziyaretçi tüm giderlerini kendisi karşılar.
 11. İptal ve isim değişikliği için son tarih belirlenip katılımcılara duyurulacaktır. Belirlenen son tarihten sonra yapılan iptaller kabul edilmez. Buna rağmen İptal veya davetlinin gelmemesi durumunda tüm giderlerini davet eden katılımcı ödemek zorundadır.
 12. Davetlilerin tamamı yurt dışından olmak zorundadır.
 13. Otelde konaklamayan ziyaretçiden dış katılımcı bedeli alınacaktır. Organizatör yurt dışından davet edilen müşteriler dışında fuarı ziyaret etmek isteyenlerin dış katılımcı bedellerini ödemez.
 14. Dış katılımcı ücreti 30 USD/gün dir. Dış katılımcı otelin konaklama dışındaki hizmetlerinden yararlanma imkanına sahip olacaktır.
 15. Organizasyon Katılımcıların kişisel ve personellerinin konaklama ücretlerini ödemez. Katılımcılar kendi konaklamalarını öderler.